Czech Zealots

Fórum CZ/SK gildy za Union of Fury
www.shaiya.cz
Právě je pát 29. březen 2024 6:22:25

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Diskuze o mě ke mě ( -iPat-)
PříspěvekNapsal: ned 04. srpen 2013 10:14:49 
Offline
nečlen
nečlen
Uživatelský avatar

Registrován: úte 17. listopad 2009 18:36:37
Příspěvky: 23
Bydliště: Kladno
Ahoj všichni,

jakožto uváděný vzor toho kam by to nemělo směrovat si uvědomuju,že Vám na mě spousty věcí vadí.
A proto bych rád veděl/znal vaše názory a neslyšel je jenom tlumočeně.Uvítám kritiku a to co bych moch
udělat proto,abych byl znovu přijat.Vím,že je zbytečné sypat si popel na hlavu,jelikož činy doby minulé
už nevrátím.Ale rád bych znal to co můžu udělat abych mohl rozšířit Vaše řady.Sice jsem podal přihlášku,
ale už předem jsem byl upozorněn,že nikdo nebyl pro.Je asi nepotřebné uvádět proč mě nechcete,protože
většinu důvodů znám.Ale přece jenom bych chtěl poprosit členy aby každý vyjádřil proč mu vadím a co můžu udělat
k získání alespoň částečné důvěry.


Proto bych chtěl založit tohle vlákno,abych mohl být znovu CZko.Děkuju za ochotu a vyjádření se.

_________________
Za CZ se nehraje,za CZ se bojuje!!
Obrázek
Obrázek

Obrázek


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu ICQ Facebook  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Diskuze o mě ke mě ( -iPat-)
PříspěvekNapsal: čtv 08. srpen 2013 15:16:25 
Offline
Battle.net
Battle.net
Uživatelský avatar

Registrován: ned 14. červen 2009 10:39:19
Příspěvky: 865
Bydliště: Tachov
Pate,
Tvůj první odchod jsem, abych pravdu řekl, uvítal s nadšením - již delší dobu jsi tenkrát neměl chování k ostatním takové, se kterým bych se mohl ztotožnit. V té době mi opravdu to chování vadilo - tím, že jsi odešel jsi pravděpodobně zabránil mému odchodu z této gildy.

V Tvé nové gildě to zřejmě nebylo ono, chtěl jsi se vrátit - nakonec jsi skončil v další gildě - tohle Ti nebudu mít za zlé - nepřijetím jsme jasně dali najevo, že jsi "volný" a tudíš jsi prostě pokračoval dál ve své cestě.

Následně jsi byl přijat opětovně do CZ - pamatuji si, že si Tě zde moc nepamatuji. Tvé přijetí bylo defakto pouze symbolické - pirate táhlo více.

Následně Destruction, po několika rejectech, kdy vedení jasně dalo najevo svůj postoj k Tvé osobě.

Toliko z historie "přestupů" ...

Nevadí mi pouze ono "partyjumperství" aplikované na gildy / servery .... Vadila mi hra umně rozjetá na různé členy CZ, kde se dle mého opětovně projevil Tvůj charakter....Moc dobře si pamatujeme na Čuni a její ultimáta, osobně si matně pamatuji XF hovor... Ale budiž - můj dojem je takový, ostatní a ani ty nemusíš souhlasit.

Nyní chceš opětovně po tom všem do CZ. Nemyslím si, že by to byla výhra - chování snad již dokážeš ovládnout (ikdyž někteří se stále chovají stejně již po mnoho let). Co mne ale utvrzuje v názoru ne zrovna šťastného znovupřijetí je to, že nejsi žádnou jistotou do budoucna - po měsíci přestaneš hrát nebo půjdeš hrát opětovně na pirate? Přijímat zpět kvůli jednomu GRB? Ne, díky.

Jak nás přesvědčit? Snahou hrát, být v pohodě a nic neřešit....

Takže za mě asi takový názor a v příslušném threadu jsem Ti dal NE...

S pozdravem noskins

_________________
Obrázek


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu ICQ Facebook  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Diskuze o mě ke mě ( -iPat-)
PříspěvekNapsal: pon 12. srpen 2013 7:10:56 
Offline
nečlen
nečlen
Uživatelský avatar

Registrován: úte 17. listopad 2009 18:36:37
Příspěvky: 23
Bydliště: Kladno
Vím,že co jsem udělal už nevrátím,ale pokusím se z toho poučit.Teď se budu snažit hrát a dávat každý tři dny přihlášku než mi to jeden krásnej den třeba vyjde.Je to sice běh na dlouho trať,ale já věřim,že se snad jednou slitujete.

Děkuju,že jsi alespoň odepsal.

_________________
Za CZ se nehraje,za CZ se bojuje!!
Obrázek
Obrázek

Obrázek


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu ICQ Facebook  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Diskuze o mě ke mě ( -iPat-)
PříspěvekNapsal: úte 13. srpen 2013 7:31:11 
Offline
Battle.net
Battle.net
Uživatelský avatar

Registrován: ned 14. červen 2009 10:39:19
Příspěvky: 865
Bydliště: Tachov
Np, myslel jsem, že sem napíše více lidí a ne že to bude pouze náš pokec ....

_________________
Obrázek


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu ICQ Facebook  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Diskuze o mě ke mě ( -iPat-)
PříspěvekNapsal: úte 13. srpen 2013 7:44:24 
Offline
nečlen
nečlen
Uživatelský avatar

Registrován: úte 17. listopad 2009 18:36:37
Příspěvky: 23
Bydliště: Kladno
Ikdyž nevím jak uvidíte mojí aktivitu jelikož dost času trávim hraním za UMko a na iPatovy chodím pouze aukce a sem tam něco vydělat..

No já doufal v totéž..Myslel jsem když řeklo tolik lidí ne,že sem k tomu něco napíšou jako ty.

_________________
Za CZ se nehraje,za CZ se bojuje!!
Obrázek
Obrázek

Obrázek


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu ICQ Facebook  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Diskuze o mě ke mě ( -iPat-)
PříspěvekNapsal: úte 13. srpen 2013 10:10:39 
Offline
Battle.net
Battle.net
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 11. únor 2010 22:50:08
Příspěvky: 277
Někdo kdysi dávno píše:
iPat byl v době svého růstu velice arogantní a těžce namachrovaný. A proč? No přece měl nadupané HMko se super výbavou, i bijci z AZ a OC v pvp15 ho znali a respektovali. Na GRB chodil jedině s tímto HMkem, ne proto, aby pomohl gildě k více bodům, ale proto, aby všem ukázal, jaký je to drsoň a že MY ostatní na něj nemáme. Říkejte si, co chcete o důvodu jeho odchodu k OC a o jeho předem stanovenému záměru návratu k nám, ale já to vidím naprosto jednoduše - pánu iPatovi jsme prostě nebyli dost dobří - malá gilda, žádná nadupaná HMka, natož UMka, žádné pořádné farmení bossů, atd. - a přece se ON nebude s tou svou pověstí z pvp15, rankem a výbavou s takovou gildou zahazovat. ON má přece na víc. ON je přece ten iPat. Njn, ale ono to u OC asi holt vypadá jinak než si panáček představoval, že.

Ale o co hlavně jde a proč zde zmiňuji účast v této diskuzi jen IGL2,3 - všichni víme, že iPat dělal machry a rejpal. Bezva. Ale do koho rejpal? Do mě? Do vás? Asi sotva, co? Ne, dokázal rejpat hlavně do nováčků, hlavně, co se týká výbavy. A nešlo jen tak o něco. On snad po nováčcích chtěl, aby nosili výbavu podobnou té jeho. To mají naši nováčci začít kupovat AP jak on, aby mu udělali radost a aby se zbavili jeho keců, které byly mnohokrát dost kruté? Má snad právo někdo, kdo holt tu výbavu má, urážet a ohrnovat nos nad tím, kdo ji nemá. Hmmmm? A takový iPat je! A byl by tu machroval mnohem víc, když by přišel z té "úžasné" gildy OC, která je plná UMek a těch nejnadupanějších hráčů, ke kterým on patřil.


V tvém případě jsem nevolil jednoznačně ano, ani ne. Sám jsem tě musel nějak minout/napamatuji si tě pořádně.
Tady vidíš, co o tobě kdysi někdo napsal. (28. září 2010)
No, zanedlouho to budou tři roky. To je dost času na zamyšlení se nad svým přístupem k některým lidem a jeho celkovému přehodnocení. Takže tady třeba už problém nebude.
Ale i když čas beží, gilda je stále stejná. Stále stejná, jako v den tvého ochodu. Stále taková, jakou jsi opustil, protože ti nevyhovovala.
Teď se myslím formuje pár lidí do Canty, ale jinak jsme na tom v pvp stále stejně.
Zamysli se nad tím, proč nyní chceš zpět. Česká komunita? Ano, jsou tu super lidé. Ale za jak dlouho, zvítězí tvá touha po "slávě" nad touhou po dobré komunitě? (tak jako tehdy)
Opravdu si to promysli. Protože snad chápeš, že kdyby jsmě tě snad jednou vzali zpět a tys pak po měsíci leavnul, se slovy, že jsi doufal, že se něco změnilo tak by se pro tebe dveře navždy zavřeli.

Shrnutí: Po pročtení mám pocit, že se hodně ztotožňuji(ale doufám že nekopíruju) s názorem noskina, který doufá že "chování snad již dokážeš ovládnout", ale ona jistota tvého setrvání je problém.
Řešení? No, je to obtížné. Sám musíš vědět, na kolik jsi ctižádostivý, a jestli by ti naše gilda OPRAVDU, stačila. Takže ještě jednou doporučuji pořádně se zamyslet. Jinak, jako příklad dobrého chování bych považoval, kdyby se v gildě neozývali tvoji pěšáci se slovy "přijměte iPata nebo leavnu" jako kdysi...

_________________
Obrázek


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Facebook  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Diskuze o mě ke mě ( -iPat-)
PříspěvekNapsal: úte 13. srpen 2013 10:34:58 
Offline
nečlen
nečlen
Uživatelský avatar

Registrován: úte 17. listopad 2009 18:36:37
Příspěvky: 23
Bydliště: Kladno
Já sám osobně si na tebe pamatuji ;) No já sám nejsem top a ani nebudu.
Myslím,že chci už nejen kvůli CZ lidem zpět,ale kvůli normálnímu přístupu ke hře.Nedoufám v nic,akorád v to ,že se snad jednou dostanu mezi vaší elitu v CZ a nikde jinde.O chování nemůžu nikoho přesvědčovat dokuď se o něm nepřesvědčíte sami.Já sám mám spousty povinností jako práce,domácnost,přítelkyně,koníčci a tím pádem nemám žádné touhy po slávě,ale po tom si dobře zahrát s fajn lidma.A skutečně věřím,že tato guilda OPRAVDU stačit bude.
Já jsem rozhodnutý pevně a zbytek je na všem rozmyšlení.Jsem ochoten čekat tak dlouho a přesvědčovat tak dlouho dokud to bude potřeba,že si stojím za tím co tu píšu.
To bych opravdu nedělal a kdyby jo už bych to udělal a nezakládal tady na fóru thread k veřejné diskuzi. :)

Děkuju ti za názor a za zapojení do diskuze. ;)

_________________
Za CZ se nehraje,za CZ se bojuje!!
Obrázek
Obrázek

Obrázek


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu ICQ Facebook  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Diskuze o mě ke mě ( -iPat-)
PříspěvekNapsal: úte 13. srpen 2013 11:28:08 
Offline
Battle.net
Battle.net
Uživatelský avatar

Registrován: stř 25. listopad 2009 15:29:58
Příspěvky: 236
Bydliště: české Budějovice
Tak ja se taky tedy pridam....
Mne osobne nevadilo tve vychloubani a povysovani se nad ostatni to se da prejid /alespon to nektere donutilo zapremyslet a snad se trochu i zlepsit/
Mne vadi to ze uz je to tvuj kolikaty (myslim ze 4) navrat k CZ... :roll: :roll:
Podle mne ti jde o to dozvedet se neco o novych EP a pak zase hura pryc do jine Guild kde ti pomuzou k lepsimu ranku a muzes s nima chodit na bosse atd (tudiz ta sama pisnicka co drive)...
Poprve kdyz jsi leavl a nechteli te vzit zpet jsem se te dost zastaval a ve vedeni to diky mne dost burcovalo, ale ted uz nemam touhu se te nejak zastavat....
Abych rekl pravdu lidi s vyctem Guild jako mas ty uz zpet moc casto neberem.....

klebo

_________________
Obrázek


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Facebook  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Diskuze o mě ke mě ( -iPat-)
PříspěvekNapsal: úte 13. srpen 2013 12:38:30 
Offline
nečlen
nečlen
Uživatelský avatar

Registrován: úte 17. listopad 2009 18:36:37
Příspěvky: 23
Bydliště: Kladno
Ještě jednou se velice a hluboce omlouvám,že jsem se povyšoval,říkal že jsem lepší a podobné jiné keci.Byl sem arogantní,namyšlený tupec kterej nepřemejšlel a když zjistil kde se měl nejlíp tak zaplakal.Já si myslim druhý-třetí ,ale o to tu nejde.
Podle mě bych si to moch už několikrát přečíst na Aeria forum což už jsem udělal.Klidně mi zakažte na půl roku přístup do EP sekcích ;) Za vším nemusí bejt čert ...Klebo ani kdybych chtěl už na to nemam u toho sedět non-stop a chci hrát pro zábavu se "starejma" známejma.
A dělat si u vás lepší jméno a očistit od tý špíny co je na něm naházená :cry:
Dobře byl jsem ve třech guildách do první jsem odešel na poňouknutí a odcházel jsem do OC,potom když jsem se chtěl vrátit tak to nevyšlo (byl jsem bez guildy) tudíž jsem šel k AZ a pak si myslím že jste mě přijmuli,nato sem pak nehrál asi několik měsíců a když sem se lognul byl jsem bez guildy ...když jsem zkoušel u vás byl jsem odmítnut tak jsem šel skusit štěstí jinde.Možná to neuvádim přesně,ale přece jenom jsou to tři roky historie a nepamatuju si všechno.

_________________
Za CZ se nehraje,za CZ se bojuje!!
Obrázek
Obrázek

Obrázek


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu ICQ Facebook  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Diskuze o mě ke mě ( -iPat-)
PříspěvekNapsal: úte 13. srpen 2013 15:15:37 
Offline
Vedení gildy
Vedení gildy
Uživatelský avatar

Registrován: úte 16. září 2008 23:39:15
Příspěvky: 4187
Patriot.1 píše:
...a pak si myslím že jste mě přijmuli,nato sem pak nehrál asi několik měsíců a když sem se lognul byl jsem bez guildy ...
Během té poslední šance jsi byl přijat s něcím podobným - budeš se snažit, nejde ti o přístup na fórko atd., byl jsi tuším i na 1 GRB, dodělal lvl (60-70 myslím, nebo 70-80) a pak už nic.
Po čase jsi byl kicknut ne za neaktivitu, ale za hraní na pirate serveru...
Následně o tom byla krátká a ne zrovna milá diskuze tu: https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater
A od toho neuplynulo ani půl roku :|

Malé plus vidím v tom, žes tentokrát (zatím) neukázal tuhle "druhou tvář", i když jsi zjevně opět odmítnut, a dál (snad) máš pozitivní přístup.
Další malé plus vidím v tom, že sis (snad sám od sebe) dal přihlášku i s dalším charem (Danikk), za který (asi) hraješ, místo abys ho zkusil zatajit, či dát "zatím" jinam.
Uvidíme, jestli bude těch plusů víc.
Já nebudu tím, kdo by ti v návratu bránil (za mne ano), ale taky chápu, proč toho jiní chtějí vidět víc na vlastní oči
- jestli budeš za týden zase v jiné gildě/shaiye/hře
- jaké máš plány do budoucna (80ka nevypadá moc využívaně)
- atd.
Nejde o to, se jich doprošovat, ale myslím, že sami nevědí, co by je přesvědčilo, dej tomu čas, během kterého budou mít šanci tě ve hře zase poznat ;)

_________________
Obrázek


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu ICQ Facebook  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz